null Posta elektroniko helbide berriak parketxeetan
2020 / 05 / 13
mapa parketxeak

gipuzkoanatura.eus domeinua dute

 

Gipuzkoako Parketxe Sarean egin berri dugun aldaketa jakinarazi nahi dizuegu. Helbide elektroniko berriak ditugu, jada indarrean daudenak:

Anduetza parketxea

anduetza@gipuzkoanatura.eus

Aizkorri-Aratz natura-parkea

Arditurri parketxea

arditurri@gipuzkoanatura.eus

Aiako harria natura-parkea

Arantzazu parketxea

arantzazu@gipuzkoanatura.eus

Aizkorri-Aratz natura-parkea

Barandiaran museoa

barandiaran@gipuzkoanatura.eus

Aralar natura-parkea

Iturraran parketxea

iturraran@gipuzkoanatura.eus

Pagoeta natura-parkea

Lizarrusti parketxea

lizarrusti@gipuzkoanatura.eus

Aralar natura-parkea

Parketxe Sarea parketxesarea@gipuzkoanatura.eus Bulegoa

 

Aurrekoek indarrean jarraitzen dute oraindik, baina, pixkanaka-pixkanaka, berriak erabiltzen hastea nahi genuke.